Porozumienie ws. podwyżek? „Jestem pesymistą”
W poniedziałek (10 stycznia) rozpoczęło się kolejne spotkanie związkowców z Polskiej Grupy Górniczej z zarządem spółki. Wśród postulatów są podwyżki wynagrodzeń oraz wypłata jednorazowej wypłaty dla górników, a w tle groźba ponownych blokad wysyłki węgla. Rozmowy rozpoczęły się w katowickiej siedzibie Polskiej Grupy Górniczej o godz. 11. W spotkaniu – zgodnie zapisami