Ambasador Polski - poznaj nominowanych w plebiscycie KGHM
Naukowcy, sportowcy, artyści… - wybitni Polacy, którzy podbijają świat, podbili również serca członków Kapituły konkursu Ambasador Polski 2022. W poniedziałek 19 września, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyły się obrady mające na celu wyłonić laureatów plebiscytu – informuje KGHM. KGHM jako ambasador polskiej gospodarki, przykłada szczególną wagę do promowania