Tomasz Zdzikot wiceprezesem ds. rozwoju KGHM Polska Miedź
Tomasz Zdzikot został powołany na stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju KGHM Polska Miedź, a Jerzy Paluchniak na członka zarządu spółki ds. aktywów zagranicznych - poinformował w środę w komunikacie KGHM. Spółka poinformowała w komunikacie giełdowym, że 30 sierpnia 2022 roku Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwały o powołaniu z dniem 1 września br. do zarządu KGHM Polska