Dwóch nowych członków Rady Nadzorczej KGHM
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie KGHM Polska Miedź powołało w piątek na członków Rady Nadzorczej prof. Radosława Zimroza oraz Marka Wojtków. Z funkcji członków RN odwołani zostali natomiast Piotr Dytko i Robert Kaleta. NWZ KGHM odbyło się w piątek w Lubinie; zostało zwołane na wniosek Skarbu Państwa - największego akcjonariusza miedziowej spółki. Nowym członkiem Rady