Górnictwo: w JSW powołano radę X kadencji
Pod koniec czerwca w Jastrzębskiej Spółce Węglowej powołano radę nadzorczą X kadencji. W jej skład weszło 10 osób – poinformowała firma w raporcie bieżącym. Na podstawie oświadczenia inistra energii, działającego w imieniu Skarbu Państwa, w dniu 28 czerwca do rady powołano sześć osób: Halinę Buk, Antoniego Malinowskiego. Alojzego Nowaka, Krzysztof Kwaśniewskiego, Adama