Górnictwo: JSW dzieli się doświadczeniami
W siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej odbyło się posiedzenie Komitetu Górnictwa Sekcji Ekonomiki i Organizacji Górnictwa Polskiej Akademii Nauk - poinformowało portal netTG.pl biuro prasowe JSW. W seminarium wzięło udział kilkunastu wybitnych profesorów z polskich uczelni technicznych pod przewodnictwem prof. Mariana Turka oraz pracownicy i dyrektorzy kopalń JSW. Tematem