JSW: podpisano porozumienie płacowe
Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała w poniedziałek, 11 czerwca, porozumienie płacowe z reprezentatywnymi organizacjami związkowymi, kończące spór zbiorowy rozpoczęty w połowie kwietnia tego roku - poinformowała spółka w komunikacie giełdowym. Przypomnijmy, że 16 kwietnia związki zawodowe ogłosiły, że żądają 15-procentowej podwyżki wynagrodzenia zasadniczego. Strona