JSW: w przyszłym roku pierwszy autobus wodorowy w Metropolii
Jastrzębska Spółka Węglowa chce kupić i wysłać w 2019 r. do testowania w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM) pierwszy w Polsce autobus wodorowy. JSW zamierza w ten sposób przekonywać do technologii odbiorców na rynku, który spółka zaopatrywałaby we własne paliwo wodorowe. O planie autobusu wodorowego dla Metropolii mówił we wtorek, 4 września, podczas 28. Forum