Tauron, JSW i PGNiG - największe wzrosty indeksów ze spółek WIG20
W poniedziałek, 24 czerwca, główne indeksy warszawskiej giełdy zwyżkowały. W gronie blue chipów najsilniej poszły w górę Tauron, JSW i PGNiG. WIG20 wzrósł 1,0 proc. do 2331,08 pkt, WIG zwyżkował 1,0 proc. do 60 003,90 pkt, mWIG40 poszedł w górę o 1,2 proc. do 4044,39 pkt, a sWIG80 zyskał 0,1 proc. do 11 629,93 pkt. Obroty na GPW wyniosły 616 mln zł, z czego 521 mln zł