Górnictwo: w Zespole Trójstronnym o strategii dla węgla
W ciągu dwóch miesięcy w Zespole Trójstronnym rozpoczną się prace nad strategią dla sektora górnictwa węgla kamiennego i brunatnego w Polsce - zapowiedział w środę (27 kwietnia) wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.Tobiszowski uczestniczył w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. górnictwa. Jak wynika z założeń dotyczących polskiego miksu