Górnictwo: będą podwyżki w Bogdance
Zarząd Lubelskiego Węgla Bogdanki w środę, 28 lutego, zawarł porozumienie ze związkami zawodowymi w sprawie poziomu wynagrodzeń w 2018 r. - poinformowały portal nettg.pl służby prasowe spółki. Strony uzgodniły, że od 1 marca br. nastąpi 5-proc. wzrost stawek osobistego zaszeregowania pracowników. Ponadto do końca marca zostanie wypłacona jednorazowa premia motywacyjna