Górnictwo: złota karta dla CSRG
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego SA w Bytomiu została po raz kolejny uhonorowana „Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy” - poinformował portal górniczy nettg.pl rzecznik CSRG Robert Wnorowski. Wyróżnienie to jest przyznawane przez Centralny Instytut Ochrony Pracy–Państwowy Instytut Badawczy w ramach Forum Liderów Bezpiecznej Pracy. By otrzymać Złotą Kartę Lidera