Austria: spotkanie szefów europejskich urzędów górniczych
Planowanie kryzysowe i reagowanie na sytuacje kryzysowe w odkrywkowych i podziemnych zakładach górniczych to temat XXIV Spotkania Szefów Europejskich Urzędów Górniczych, które rozpoczęło się w poniedziałek, 24 września, w austriackim Salzburgu. W obradach - które potrwają do wtorku, 25 września - uczestniczą przedstawiciele instytucji nadzoru górniczego z 11 krajów europejskich.