Górnicy z PG Silesia pikietują resort energii. Odbędzie się tam spotkanie dotyczące ich przyszłości
Znowu muszą walczyć o swoje prawa. Jak twierdzą związkowcy z PG Silesia, gdzie pod koniec grudnia doszło do podziemnego strajku w obronie miejsc pracy, zrealizowano jedynie jeden punkt z zawartego porozumienia, ten, że wyjadą na powierzchnię. Łamany jest zapis dotyczący zwolnień i braku konsekwencji dla strajkujących. Dzisiaj w tej sprawie w katowickiej siedzibie Ministerstwa Energii