Samorząd chce, by mieszkańcy przesiadali się z samochodów do autobusów

1544482819 marcin krupa cop24

fot: COP24

Deklarując redukcję emisji CO2 prezydent Katowic podkreślał, że problemem miasta jest raczej zapylenie powietrza

fot: COP24

25 nowych autobusów, niskopodłogowych pojazdów Solaris Urbino o długości 12 metrów, dotarło do Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Katowicach. 15 z nich ruszyło już na trasy, pozostałe wkrótce pojawią się na ulicach - podał w poniedziałek, 26 sierpnia, katowicki magistrat. Katowicki PKM dysponuje 255 autobusami; średni wiek pojazdów to sześć lat.

Nowe pojazdy zostały zakupione w ramach projektu "Zmniejszenie negatywnego wpływu transportu publicznego na środowisko naturalne i poprawa jakości transportu poprzez zakup nowych ekologicznych autobusów niskopodłogowych". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków pochodzących z Funduszu Spójności.

- Sukcesywna wymiana taboru PKM Katowice wpisuje się w nasze kompleksowe myślenie o transporcie zrównoważonym, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji publicznej. Wzrost komfortu podróży, w połączeniu z naszymi innymi działaniami, jak np. budowa centrów przesiadkowych, będzie kolejnym czynnikiem, który ma zachęcać mieszkańców do przesiadania się z własnego samochodu do autobusu - powiedział prezydent Katowic Marcin Krupa.

Od poniedziałku 15 spośród zakupionych w wyniku ostatniego przetargu autobusów obsługuje pasażerów na liniach: 9, 10, 13, 37, 115, 130, 133, 138, 632, 653, 689 oraz 950. Kolejnych 10 pojazdów jest już w bazie PKM - trwają jeszcze ostatnie formalności przed ich pierwszym wyjazdem w trasę. Chodzi o rejestrację autobusów i odpowiednie oznakowanie. W swoją pierwszą trasę pojazdy wyjadą w przyszłym miesiącu.

Autobusy, które trafiły do PKM to pojazdy Solaris Urbino czwartej generacji, spełniające normę emisji spalin EURO 6. W każdym z nich znajdują się ładowarki USB oraz darmowa sieć Wi-Fi, dostępna dla pasażerów. Są wyposażone w dwustrefową klimatyzację, która automatycznie dostosowuje temperaturę wewnątrz pojazdu, w zależności od temperatury zewnętrznej.

"Podróżujący docenią z pewnością duże i czytelne wyświetlacze z dynamiczną informacją o trasie przejazdu, nazwę kolejnego przystanku, głosowe zapowiedzi przystanków oraz przyciski dla niedowidzących, które są oznaczone alfabetem Braille'a. Wśród dodatkowych atrybutów warto wspomnieć o monitoringu przestrzeni pasażerskiej, dodatkowym oświetleniu pomostów wejściowych, jak również o tzw. przyklęku i platformie dla wózków inwalidzkich" - podał katowicki Urząd Miasta.

PKM Katowice dysponuje 255 autobusami. Średni wiek pojazdów to sześć lat, przy czym połowa z nich została kupiona w ciągu ostatnich trzech lat. Dzięki temu po Katowicach kursuje aktualnie 108 autobusów spełniających normę emisji spalin EURO 6 oraz pięć elektrycznych. Na te najnowsze zakupy przewoźnik przeznaczył ponad 120 mln zł, z czego 80 proc. kosztów pochodziło ze środków unijnych. Tylko w latach 2016-2018 na ulice Katowic wyjechało 90 autobusów o wartości ponad 100 mln zł. Trwa także zakup kolejnych autobusów elektrycznych - do końca przyszłego roku w taborze PKM ma ich być 20.

- Autobusy elektryczne idealnie nadają się do wykorzystania w centrach miast i wszędzie tam, gdzie prędkość komunikacyjna jest niewielka ze względu na warunki drogowe. Autobusy elektryczne będą kursować na liniach obsługujących głównie nasze miasto - wskazał prezydent Krupa.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Basen nieczynny, zawiniły szkody górnicze

Jeden z basenów na terenie kąpieliska odkrytego w Bytomiu uległ poważnej awarii. W ubiegłym tygodniu, najprawdopodobniej na skutek szkód górniczych, pękła żelbetowa konstrukcja basenu.

Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci w województwie śląskim

To będzie pierwsze takie miejsce w województwie śląskim. Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci. Zanim jednak placówka zacznie pomagać najmłodszym pacjentom, potrzeba szesnastu milionów złotych na dokończenie budowy i wyposażenie obiektu. Fundacja apeluje o pomoc i uruchamia zbiórkę.

Jak hale pneumatyczne radzą sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi?

Hale pneumatyczne są coraz częściej wybierane jako zadaszenie kortów tenisowych, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Pozwalają ograniczyć wpływ deszczu, śniegu, wiatru oraz niskich temperatur na codzienne użytkowanie obiektu. Dzięki temu sezon sportowy może trwać znacznie dłużej, a w wielu przypadkach obiekt może być wykorzystywany także w okresie jesienno-zimowym.