Raport: W czerwcu zarejestrowano w Polsce 1687 nowych i 2224 używanych ciężarówek i autobusów

fot: Maciej Dorosiński

Kierowcy samochodów ciężarowych nie będą zwolnieni z opłat na odcinku Kleszczów-Sośnica

fot: Maciej Dorosiński

- W czerwcu br. zarejestrowano w Polsce 1687 nowych ciężarówek i autobusów, tj. mniej o 54,5 proc. rdr. - podał Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Używanych samochodów ciężarowych i autobusów sprowadzono w tym czasie 2224, tj. o 3 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2019 r.

Według analizy PZPM, tendencja spadkowa na rynku pojazdów użytkowych trwa nieprzerwanie od lipca ub.r. Ostatnio niższe wyniki czerwcowe zanotowaliśmy w 2014 r. (1509 sztuk.) po zawirowaniach rynku wywołanych wtedy zmianami wymagań prawno-homologacyjnych, głównie odnoszących się do samochodów ciężarowych.

Jak wskazano, teraz w obu kategoriach pojazdów, oprócz zarysowującego się jeszcze pod koniec ub.r. obniżenia koniunktury, do spadków dołożyła się pandemia COVID-19. Po jej przygaśnięciu wydania ostatniego miesiąca mocno przyspieszyły i wzrosły w porównaniu do maja aż o 61 proc. (po wzroście w maju do kwietnia o 5,6 proc.).

"Przed nami dwa miesiące wakacyjne, które zazwyczaj charakteryzują się obniżeniem aktywności w tej części rynku i dopiero po wrześniu będzie można ocenić czy na ile trwałe są pierwsze sygnały o wychodzeniu z obecnego +dołka+ - czytamy.

Związek podał, że we wszystkich segmentach odnotowano spadki rok do roku. Liczba rejestracji nowych samochodów ciężarowych zmniejszyła się o ponad połowę, o 53,2 proc. rok do roku, za sprawą przede wszystkim wolumenowych ciągników samochodowych (-51,2 proc.). Podwozia ciężarowe przyhamowały o 60,5 proc. a niewiele ważące rejestracje samochodów specjalnych także obniżyły się o 19,5 proc. Liczba nowych autobusów pow. 3,5t spadła o 64,9 proc. w porównaniu do czerwca 2019 r. a ich wydania wyniosły 139 szt. Dostawy wszystkich ciężarówek do odbiorców objęły 1 548 sztuk - czytamy.

Od początku roku przybyło 8 829 nowe pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5t i jest to już mniej o 51,8 proc. niż w tym samym czasie ub.r. To efekt spadku rejestracji zarówno w grupie samochodów ciężarowych o 51,5 proc, jak i w grupie autobusów o 55 proc.

Z raportu wynika, że w grupie używanych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5t sprowadzanych do Polski z zagranicy, po spadkach obserwowanych od początku roku, w czerwcu 2020 r. przybyło 2224 sztuki. Jest to O 3 proc wynik wyższy niż w ub.r. (czyli o 64 sztuki więcej) i wyższy niż w maju br. +33 proc., tj. więcej o 551 sztuk - podano.

Związek wskazał, że od początku 2020 r. sprowadzono 12 091 używane pojazdy użytkowe, tj. o 27,9 proc. (o 4680 sztuk) mniej rdr. W tej liczbie znalazło się 11 118 samochodów ciężarowych i 973 autobusy.

Wszystkich sprowadzonych używanych pojazdów było o 69 proc. więcej niż zarejestrowano w tym czasie nowych - czytamy.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego powstał w 1992 roku. Liczy 53 członków - producentów i przedstawicieli producentów pojazdów w Polsce.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Metropolia przekaże gminom kolejne 25,2 mln zł z Funduszu Odporności

Kolejne 25,2 mln zł trafi do gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii z Funduszu Odporności - zdecydowało zgromadzenie GZM podczas środowej sesji. Większość tej kwoty pokryje koszty organizacji transportu publicznego.

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Przewodniczący rady nadzorczej JSW zrezygnował z funkcji

Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. - poinformowała w środę JSW.

PGE łączy siły z polską nauką. Podpisano umowy z kluczowymi jednostkami badawczymi

PGE Polska Grupa Energetyczna wchodzi na nowy poziom współpracy z polskim środowiskiem naukowym. Spółka podpisała ramowe umowy z dziewięcioma wiodącymi polskimi uczelniami i instytutami badawczymi, wśród których znajdują się m.in. Instytut Technologii Paliw i Energii oraz Akademia Górniczo‑Hutnicza. Celem partnerstwa jest przyspieszenie prac badawczo-rozwojowych (B+R), szybsze testowanie innowacji oraz ich wdrożenie w skali krajowego giganta energetycznego.