Nietypowa inauguracja nowego roku akademickiego w Gliwicach
Bardzo skromną oprawę miała tym razem uroczystość inauguracji nowego roku akademickiego w Politechnice Śląskiej. W trosce o bezpieczeństwo członków Wspólnoty Politechniki Śląskiej odbyła się ona w systemie hybrydowym. Do auli Centrum Edukacyjno-Kongresowego przybyli wydelegowani przedstawiciele kadry naukowo-dydaktycznej na czele z rektorem prof. Arkadiuszem Mężykiem. Obecni byli