Oprócz czternastki pracownicy kopalni otrzymają premię
W należącej do Polskiej Grupy Górniczej (PGG) kopalni Staszic-Wujek w lutym pracownicy otrzymają dodatkową premię. Jak poinformowali przedstawiciele WZZ Sierpnia 80 wyniesie ona 655 zł brutto na zatrudnionego. „WZZ Sierpień 80 KWK Murcki-Staszic informuje, że na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Dyrekcją KWK Staszic-Wujek z Związkami Zawodowymi w miesiącu lutym 2024 roku