Pawlak zaniepokojony planami PKN Orlen
Zdaniem wicepremiera i ministra gospodarki Waldemara Pawlaka, trudno liczyć na sukces PKN Orlen, jeżeli będzie działał tylko w obszarze rafinacji ropy - podął pb.pl za doniesieniami PAP.- Z pewnym niepokojem można przyjąć decyzję, że PKN Orlen wycofuje się z integracji chemii i zamierza wyprzedawać swoje aktywa. To by oznaczało, że taka strategia będzie zmniejszać wartość i