Tauron dokształca pracowników w zakresie energetyki jądrowej
Zakończyła się pierwsza edycja, organizowanych przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, studiów podyplomowych poświęconych energetyce jądrowej. 5 listopada z rąk rektora uczelni - prof. dr hab. inż. Antoniego Tajdusia oraz kierownika studiów - prof. dr. hab. inż. Stefana Taczanowskiego dyplomy ukończenia studiów odebrało 37 pracowników