PGNiG nie będzie brało udziału w prywatyzacji Grupy Lotos
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, zdaniem ministra skarbu Aleksandra Grada, nie będzie brało udziału w prywatyzacji Grupy Lotos.- PGNiG nie będzie brało udziału w tym procesie, ustami zarządu to już zostało wyartykułowane, natomiast ja nie należę do ludzi, którzy z góry zabraniają komukolwiek brać udział w tego typu przedsięwzięciach - powiedział Grad