Jarosław Grzesik: Będziemy walczyć do końca!
Jarosław Grzesik, szef Solidarności w Kompanii Węglowej komentuje wprowadzenie podatku od wyrobisk i urządzeń górniczych:- Jesteśmy zbulwersowani tym, co się stało. W marcu razem z przedstawicielami innych górniczych central związkowych jeździliśmy do Sejmu i spotykaliśmy się z przedstawicielami klubów parlamentarnych PiS, PJN i SLD. Przedstawiciele PO i PSL nie