Krupiński: doszli do ratownika...
Zastępy ratownicze odnalazły jednego z dwóch ratowników poszkodowanych w wypadku zbiorowym w suszeckiej kopalni.Trwają przygotowania do przetransportowania poszkodowanego na powierzchnię. Wyższy Urząd Górniczy nie podaje w jakim jest stanie. Nadal prowadzone są poszukiwania drugiego ratownika. W akcji wykorzystywana jest kamera termowizyjna. Przypomnijmy, że