Protesty: to już nie tylko kopalnia Brzeszcze
- To już nie tylko kopalnia Brzeszcze, za chwilę będą kolejne – stwierdził w rozmowie z portalem górniczym nettg.pl szef Górniczej Solidarności Jarosław Grzesik w czwartek (8 stycznia) rano.Poinformował też, że co najmniej 170 pracowników kopalni Brzeszcze nie wyjechało spod ziemi i kontynuuje rozpoczęty w środę podziemny strajk. - Na Bobrku zorganizowała