Premier: spodziewam się jednomyślności ws. unii energetycznej
Spodziewam się jednomyślności i rozstrzygnięć w sprawie unii energetycznej - powiedziała we wtorek (3 lutego) po posiedzeniu rządu premier Ewa Kopacz. Przyznała jednak, że będzie problem z postulowanymi wcześniej przez Donalda Tuska wspólnymi zakupami gazu.Kopacz spotkała się w poniedziałek z wiceszefem Komisji Europejskiej, komisarzem ds. unii energetycznej Maroszem