W dniach 1-4 maja wraz ze swymi rodzinami odwiedzą m.in. Eger i Miszkolc.
– Największą atrakcją będzie kąpiel w źródłach termalnych i uroczysta kolacja w Czarohre, w Dolinie Pięknej Pani – wyjawia Krzysztof Wojciechowski, wiceprzewodniczący zakładowej organizacji ZZG w kopalni „Marcel”.
Latem grupa górników z Radlina wybiera się na wczasy do Hajduszoboszlo.
Majowy wypad na Węgry niektórzy więc potraktują jako rekonesans przed dłuższym pobytem.
Nocna Szychta z koleją wąskotorową
Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych rozpoczęło sezon wakacyjny z nowym rozkładem jazdy. Teraz kursy będą się odbywać na pełnej trasie, czyli do Miasteczka Śląskiego. Ale atrakcji przygotowano o wiele więcej.