Zmiany w zarządzie Taurona, odwołano wiceprezesa

fot: Maciej Dorosiński

- Rozwiązania proklienckie wprowadzamy we wszystkich obszarach naszej działalności, bo dążymy do tego, by być firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby odbiorców - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes Tauron Polska Energia

fot: Maciej Dorosiński

W sobotę, 21 września, doszło do zmiany w zarządzie spółki Tauron Polska Energia. Rada nadzorcza odwołała ze stanowiska wiceprezesa ds. klienta i wsparcia korporacyjnego Kamila Kamińskiego - poinformowała spółka w raporcie bieżącym. 

Kamil Kamiński był w zarządzie Tauron Polska Energia od 8 grudnia 2015 r. Nadzorował pracę obszarów zarządzania korporacyjnego, zasobów ludzkich, strategii marketingowej i relacji z klientami, funkcjonowania i zarządzania systemami IT, ochrony danych osobowych oraz zakupów i administracji. 

Obecnie zarząd Taurona składa się z trzech osób; prezesa Filipa Grzegorczyka, wiceprezesa ds. zarządzania majątkiem i rozwoju Jarosława Brody oraz wiceprezesa ds. finansów Marka Wadowskiego. 

 

 

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Jubileuszowy Festiwal Orkiestr Dętych. I znów pięknie nam zagrały!

W sobotę 22 sierpnia w parku im. Augustyna Kozioła w Rudzie Śląskiej odbył się 25. już Festiwal Orkiestr Dętych. Jak zwykle miłośnicy orkiestr mogli liczyć na świetną zabawę, wysłuchali, oprócz tradycyjnych śląskich melodii, światowe przeboje muzyki rozrywkowej. 

Likwidacja, czyli co dalej z naszą kopalnią

O czym pisaliśmy 30 lat temu? Przede wszystkim o likwidacji KWK Żory i wypadku w kopalni Szczygłowice. Ale w 33. numerze „Trybuny Górniczej” z 22 sierpnia 1996 r. znalazło się wiele innych interesujących tematów.

Co już zrobiono w sprawie JSW?

Na swoim facebookowym profilu minister aktywów państwowych Wojciech Balczun podsumował, co już udało się zrobić w sprawie Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Napisał m.in. o braku odwagi decydentów w zakresie wdrożenia głębokiej restrukturyzacji, która mogłaby ustabilizować finanse spółki w trudnych czasach.

Agencja Fitch potwierdziła w piątek rating Polski na poziomie A-

Agencja Fitch potwierdziła w piątek rating Polski na poziomie A- i jednocześnie utrzymała negatywną perspektywę ratingu - podało w piątek Ministerstwo Finansów. Fitch spodziewa się, że deficyt finansów publicznych w 2027 r. wyniesie 6,7 proc. a wzrost PKB wyniesie 2,9 proc.