Zakończyła się kadencja Rady Ochrony Pracy
Zakończyłam się VIII kadencja działającej przy Sejmie Rady Ochrony Pracy. Podczas swojego ostatniego posiedzenia Rada przyjęła stanowisko w sprawie oceny skuteczności prewencji wypadkowej prowadzonej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Rada Ochrony Pracy VIII kadencji powołana przez marszałka Sejmu 27 października 2006 r. Jej pracami kierowali: poseł Stanisław Szwed, a od 4 marca 2008 r. poseł Izabela Katarzyna Mrzygłocka. W trakcie minionej kadencji odbyła 47 posiedzeń plenarnych, przyjęła 55 stanowisk i podjęła ponad 70 uchwał.