Wartość majątku przesyłowego GAZ-SYSTEM wzrosła do ponad 3 mld złotych
W ten sposób wartość majątku przesyłowego będącego własnością GAZ-SYSTEM S.A. wzrosła do ponad 3 mld złotych.
Zgodnie ze zaktualizowaną „Polityką dla przemysłu gazu ziemnego” planowane jest wniesienie przez Skarb Państwa aportem majątku przesyłowego do GAZ-SYSTEM S.A. jeszcze raz, w 2009 roku, w ramach dywidendy rzeczowej z zysku PGNiG za 2008 rok.