Waldemar Pawlak w kopalni „Szczygłowice”
fot: Anna Socha - Śl. Urząd Wojewódzki
fot: Anna Socha - Śl. Urząd Wojewódzki
W spotkaniu uczestniczyli Mirosław Kugiel, prezes Kompanii Węglowej, do której należą \"Szczygłowice\", dyrektor Grzegorz Mendakiewicz, dyrektor ds. pracowniczych Krystian Rydarewicz, dyrektor Centrum Zachód Jan Stokłosa, starosta powiatu gliwickiego Michał Nieszporek oraz prezydent Knurowa, Adam Rams.
W kościele pw. Najświętszej Marii Panny, Królowej Świata została odprawiona msza św. w intencji górników i ich rodzin.
W galerii: Barbórka w kopalni \"Szczygłowice\" (zdjęcia: Anna Socha - Śl. Urząd Wojewódzki Katowice)