W PGG nie stwierdzono nowych przypadków koronawirusa

fot: PGG

Obniżenie czasu pracy zostanie osiągnięte przez wprowadzenie czterech dodatkowych dni wolnych, które przypadną 14, 15, 22 i 29 maja

fot: PGG

W Polskiej Grupie Górniczej obecnie zarażonych koronawirusem jest 37 pracowników - poinformowały w czwartek rano, 17 września, spółki prasowe spółki. W okresie ostatniej doby w PGG nie stwierdzono nowych zakażeń i odnotowano cztery ozdrowienia.  

Od początku epidemii w spółce stwierdzono 3 235 zakażeń. Do tej pory z zakażeniem uporało się już 3 198 pracowników. 

Na kwarantannie przebywają obecnie 62 osoby. Dzień wcześniej było ich 68.

Jak informuje spółka procent osób wyzdrowiałych wynosi obecnie 98,9.

Dotychczas w PGG pobrano 65 tys. wymazów.  

 

 

 

 

 

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Zielony Kampus dla studentów na doświadczenia, pomiary i badania

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach był gospodarzem 2nd BAUHAUS4EU Forum i gościł przedstawicieli 9 zagranicznych uczelni członkowskich. W ramach wydarzenia otwarto Green Campus, zieloną przestrzeń dla studentów.

Kryminał na wakacje: „Nie ma głupich”, czyli Harlan Coben nadal w formie

Trudno zliczyć kryminały i thrillery, które amerykański pisarz Harlan Coben ma już na swoim koncie. Na polski wydawniczy rynek trafiła właśnie kolejna pozycja. Kryminał „Nie ma mocnych” posiada to wszystko, czym charakteryzują się książki Cobena: błyskotliwą intrygę, zwroty akcji, tajemnice i dobrze scharakteryzowanych bohaterów.

Cyfrowy i Bezpieczny Śląsk: PIG-PIB wkracza do akcji, by ratować miasta przed skutkami transformacji

Państwowa Służba Geologiczna może pomagać miastom w prowadzeniu złożonych projektów rewitalizacyjnych i środowiskowych

Westinghouse i Bechtel przyspieszają rozmowy. Kluczowa umowa dla atomu coraz bliżej

Konsorcjum firm Westinghouse i Bechtel planuje w najbliższych miesiącach uzgodnić najważniejsze elementy umowy wykonawczej EPC na budowę pierwszej polskiej elektrowni jądrowej - poinformował PAP prezes Westinghouse Polska Mirosław Kowalik.