Tychy z dotacją na budowę połączenia drogowego

Samorząd Tychów otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD) na budowę drogi, która połączy rondo w rejonie centrum handlowego z ul. Cielmicką. Łącznik ułatwi dojazd do terenów mieszkaniowych, przemysłowych i usługowych w Tychach oraz sąsiednich gmin - zaznaczyli urzędnicy.

fot: ARC

Kolejne pieniądze dla województwa śląskiego

fot: ARC

Samorząd Tychów otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD) na budowę drogi, która połączy rondo w rejonie centrum handlowego z ul. Cielmicką. Łącznik ułatwi dojazd do terenów mieszkaniowych, przemysłowych i usługowych w Tychach oraz sąsiednich gmin - zaznaczyli urzędnicy.

Wartość inwestycji to ponad 13 mln zł, z czego rządowa dotacja wynosi prawie 6 mln zł. Umowę na dofinansowanie podpisali w czwartek wojewoda śląski Marek Wójcik i prezydent Tychów Maciej Gramatyka.

Przedstawiciele lokalnych władz zaznaczyli, że nowy łącznik uzupełni istniejący układ drogowy - połączy tereny przemysłowe ze strefą mieszkaniową i drogami powiatowymi, w tym ulicami: Cielmicką i Jedności, a pośrednio także z Urbanowicką, Oświęcimską i Bieruńską. Zapewni również wygodniejszy dojazd do drogi krajowej nr 1 i usprawni połączenia Tychów z sąsiednimi gminami: Bieruniem, Lędzinami i Bojszowami oraz z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

- To ważna inwestycja nie tylko dla mieszkańców Tychów, ale również dla całego regionu. Rozbudowa infrastruktury drogowej poprawi bezpieczeństwo, usprawni ruch i zwiększy dostępność terenów inwestycyjnych, wspierając dalszy rozwój gospodarczy tej części województwa - powiedział Wójcik.

Urzędnicy opisują, że inwestycja ułatwi dojazd do dużych obiektów handlowych, usługowych i centrów logistycznych. Odciąży też obecne drogi, poprawi bezpieczeństwo i zwiększy przepustowość, na czym skorzysta także transport publiczny.

- Budowa nowego połączenia drogowego to inwestycja, na którą mieszkańcy tej części miasta czekali od lat. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu możemy konsekwentnie rozwijać infrastrukturę drogową, poprawiać komfort codziennego przemieszczania się mieszkańców oraz tworzyć lepsze warunki dla rozwoju przedsiębiorczości i nowych inwestycji - zaznaczył prezydent Gramatyka.

Prace mają zakończyć się w drugim kwartale 2027 r. W ramach inwestycji w pasie drogowym powstanie kanalizacja deszczowa, wybudowana zostanie także droga rowerowa oddzielona od ruchu samochodowego. Chodniki zostaną dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a przejścia i skrzyżowania zostaną dodatkowo doświetlone energooszczędnymi oprawami LED.

To kolejna inwestycja w woj. śląskim, która w ostatnich dniach uzyskała dofinansowanie RFRD. W ubiegłym tygodniu w regionie podpisano dwie takie umowy. Pierwsza z nich dotyczyła wsparcia w wysokości 25 mln zł na przebudowę odcinków przelotowych ulic Katowickiej i Wojska Polskiego oraz budowę centrum przesiadkowego w Świętochłowicach. Całkowity koszt tamtej inwestycji to ponad 120 mln zł.

Umowa podpisana kilka dni później w Pszczynie dotyczyła 5 mln zł dofinansowanie wartej 11 mln zł na przebudowy ul. Pszczyńskiej w Woli, która łączy powiaty pszczyński i bieruńsko-lędziński.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Tramwaje Śląskie starają się o odblokowanie 450 mln zł wsparcia z UE

Tramwaje Śląskie starają się o odblokowanie 450 mln zł wsparcia z UE - poinformował p.o. prezesa spółki Krzysztof Mikuła. Pieniądze zablokowano w zw. ze śledztwem ws. podejrzeń o oszustwa i korupcję podczas przetargów dotyczących infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Poprzemysłowe „góry”. Śląskie hałdy, które stały się turystycznymi atrakcjami

Co wyróżnia krajobraz Górnego Śląska? To wieże wyciągowe kopalnianych szybów czy hutnicze kominy, ale także hałdy, nazywane „śląskimi górami”. Teoretycznie to tylko zwałowiska odpadów i geologiczne śmietniki, ale jednak mają swój urok. Wiele z nich stało się turystycznymi atrakcjami. 

Absolutorium dla Zarządu GZM za wykonanie budżetu w 2025 roku

Zgromadzenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii udzieliło Zarządowi GZM absolutorium z wykonania budżetu za 2025 rok. Miniony rok upłynął pod znakiem dalszego rozwoju transportu publicznego, inwestycji w zeroemisyjny tabor, wsparcia projektów kolejowych oraz rozbudowy infrastruktury rowerowej, w tym sieci velostrad.

30 lat KSSE. Bez Strefy transformacja regionu wyglądałaby zupełnie inaczej

Trzy dekady temu powstała Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jako jedno z najważniejszych narzędzi transformacji gospodarczej Górnego Śląska. Dziś, po 30 latach działalności, można powiedzieć, że bez KSSE przemiana regionu od gospodarki opartej na tradycyjnym przemyśle do nowoczesnego centrum produkcji, technologii i innowacji nie przebiegałaby w tak dynamiczny sposób. Jubileuszowa gala była nie tylko okazją do świętowania, ale także do podsumowania trzech dekad inwestycji, które zmieniły gospodarcze oblicze regionu.