Terminal na gaz LNG w 2014 roku
W wywiadzie dla \"Parkietu\" przyznaje, że były i są pewne opóźnienia związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej, dlatego data oddania tego obiektu do użytku w roku 2013 jest już nierealna.
Mimo że Gaz-System przejął strategiczne dla kraju inwestycje od PGNiG, dalsza prywatyzacja giełdowej spółki nie jest brana pod uwagę za kadencji tego rządu.