Na koniec roku bezrobocie na poziomie około 13 proc.
Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział w poniedziałek (26 listopada) dziennikarzom, że okres jesienny i zimowy zawsze wiąże się z określonym wzrostem bezrobocia, a na koniec roku sięgnie ono poziomu ok. 13 proc.- To jest tradycja polskiego rynku pracy i ten rok pewnie nie różni się od pozostałych. Ja się cieszę, że udało się zahamować wzrost bezrobocia