Stadion Śląski: dom polskich lekkoatletów
Już w czerwcu na Stadionie Śląskim ponownie będziemy mogli oglądać największe gwiazdy lekkiej atletyki. Memoriał Janusza Kusocińskiego wraca bowiem do „kotła czarownic”. List intencyjny w tej sprawie podpisali w czwartek, 21 lutego, zarząd województwa marszałkowie Jakub Chełstowski i Wojciech Kałuża oraz wiceprezesi Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a przed laty wybitni