Żużel gościł na Stadionie Śląskim
Pięć tysięcy ton sjenitu oraz niemal tysiąc ton piasku żużlowego z Elektrowni Łaziska potrzeba było do budowy toru żużlowego na Stadionie Śląskim. Dzięki realizacji tego przedsięwzięcia już po raz drugi po latach przerwy żużel mógł gościć na Stadionie Śląskim. To tu 28 września rozegrany został finał rozgrywek Tauron Speedway Euro Championship - poinformowało portal