Warszawa: walka z pakietem startuje oficjalnie
Konferencja, oficjalnie inaugurująca w Polsce Europejska Inicjatywę Obywatelską „Zawieszenie pakietu klimatyczno-energetycznego Unii Europejskiej", odbędzie się w piątek 28 września w Warszawie - informuje portal górniczy nettg.pl rzecznik prasowy śląsko-dąbrowskiej Solidarności Grzegorz Podżorny.Konferencja odbędzie się w Sali Kolumnowej Sejmu.Jak przypominają