Orlen: apelują do premier o pozostawienie siedziby spółki w Płocku
Radni Płocka głosami PO i PSL przyjęli we wtorek (26 stycznia) apel do premier Beaty Szydło o pozostawienie w tym mieście siedziby PKN Orlen. Ich zdaniem przeniesienie siedziby spółki groziłoby obniżeniem rangi Płocka i wpływów do jego budżetu z podatku CIT o 20-30 mln zł rocznie.Radni PiS uznali apel za zredagowany pospiesznie, oparty na przewidywaniach i insynuacjach -