Przedstawicielki PGG na pielgrzymce kobiet w Piekarach Śląskich
W niedzielę, 20 sierpnia, odbyła się kobieca pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. W pielgrzymce wzięły również udział przedstawicieli Polskiej Grupy Górniczej - największej węglowej spółki w Polsce oraz Unii Europejskiej. W pielgrzymce, która obok majowej pielgrzymki mężczyzn do Piekar Śląskich należy