Górnicy obawiają się zwolnień w przyszłości. Chcą gwarancji i rekompensat
We wtorek, 8 sierpnia, odbędzie spotkanie przedstawicieli zarządu Lubelskiego Węgla Bogdanka oraz związków zawodowych. To zmiana terminu, bo początkowo rozmowy zostały zaplanowane na czwartek, 3 sierpnia. Negocjacje mają dotyczyć m.in. pakietu pracowniczego związanego z przejęciem spółki przez Skarb Państwa oraz podwyżki wysokości posiłków profilaktycznych (tzw. flapsów). Jak