Kolej: dlaczego są problemy z transportem węgla?
Nie tylko dlatego, że jest za mało węglarek. Brakuje także maszynistów do obsługi dodatkowych składów. Dziś statystyczny maszynista ma 50 lat. Żeby wozić więcej, PKP Cargo musi mieć więcej maszynistów.