Wybuch w zakładzie należącym do górniczej spółki
W zakładzie produkcyjnym spółki Nitroerg znajdującym się w Krupskim Młynie w poniedziałek, 14 lutego, doszło do wybuchu. Eksplozja była słyszalna w promieniu wielu kilometrów. Jak informuje spółka, należąca do Grupy KGHM, na miejscu zdarzenia trwa akcja służb ratunkowych. Poszukiwane są dwie osoby. Dodano, że nie występuje zagrożenie dla lokalnej społeczności. Przypomnijmy,