Ratownicy zawsze w gotowości
Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego KGHM Polska Miedź działa już od 25 lat. Ratownicy i strażacy wchodzący w jej skład czuwają nad wszystkimi zakładami miedziowego koncernu. Decyzję o powołaniu jednostki podjął zarząd spółki 1 stycznia 1997 r. Zastąpiła ona Okręgową Stację Ratownictwa Górniczego. W skład JRGH weszły podmioty, które w ostatecznej reorganizacji