Górnicza spółka wypłaci nagrodę motywacyjną. Ile wyniesie?
We wtorek, 5 września, w KGHM Zanam zostało podpisane porozumienie dotyczące wypłaty nagrody motywacyjnej. Każdy z pracowników spółki otrzyma 1200 zł w terminie do 1 października br. Jak wskazano w komunikacie, podczas spotkania ze stroną społeczną uzgodniono, że uruchomiony zostanie fundusz nagród z przeznaczeniem na wypłatę nagród dla wyróżniających się pracowników