Górnicy z nagrodą, ale o połowę niższą niż postulowali związkowcy
Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa otrzymają jednorazową nagrodę w wysokości 1500 zł brutto. Pieniądze zostaną wypłacone do końca września. „Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność i Związek Zawodowy Pracowników Dołowych działające w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa SA w Lubinie informują, że na wczorajszym spotkaniu Zarząd Spółki częściowo