KGHM i Bogdanka podpisały list intencyjny o współpracy przy projektach górniczych
KGHM Polska Miedź i Lubelski Węgiel Bogdanka podpisały list intencyjny o współpracy przy projektach górniczych. Współpraca ma dotyczyć m.in. zabezpieczenia dostępu do surowców kluczowych dla zrównoważonej transformacji - podał w poniedziałek, 9 października, w komunikacie KGHM. List intencyjny podpisano podczas Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Lublinie. W dokumencie