Pracownicy mogą zgłaszać swoje pomysły usprawnień
W KGHM rozpoczyna się kolejna edycja Giełdy Wynalazczości. To program skierowany do pracowników miedziowej spółki, którzy mogą zgłaszać projekty o charakterze technicznym lub techniczno-organizacyjnym w obszarze technologii, ale również w zakresie środowiska pracy, w szczególności poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. – Załoga miedziowej spółki to ludzie niezwykle