Górnicza spółka przedstawia raport zintegrowany za 2022 rok
KGHM Polska Miedź opublikował raport zintegrowany za 2022 r. Dokument stanowi pełną analizę osiągnięć miedziowej spółki w minionym roku. To już piąty raport zintegrowany przygotowany przez miedziowy koncern. Publikacja została przygotowana w językach polskim i angielskim oraz po raz pierwszy w hiszpańskim. W trosce o środowisko Raport Zintegrowany KGHM nie jest drukowany i po raz