Górnicza spółka zachęca do szczepień
KGHM zachęca pracowników miedziowej spółki do szczepień przeciw COVID-19 - poinformowały służby prasowe spółki. W oddziałach firmy w Zagłębiu Miedziowym pojawiły się mobilne punkty szczepień. Pracownicy mogą wziąć udział w akcji oraz zaprosić członków rodzin i znajomych. Szczepienia sdobrowolne. Pierwszy mobilny punkt szczepień, który obsługuje personel Miedziowego