Górnicza spółka celebruje jubileusz
W KGHM Polska Miedź w piątek, 11 czerwca, odbyła się uroczysta akademia z okazji jubileuszu 60-lecia miedziowego koncernu. Uhonorowano na niej 40 pracowników. Otrzymali oni odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych. Listy z okazji jubileuszu KGHM wystosowali m.in. premier Mateusz Morawiecki oraz